Bezkontaktný teplomer IR - infra senzor

Cena 59.00
Dostupnosť: skladom
Cena bez DPH: 49.17
Výrobca: Living Irl.
Záručná doba: 24 mesiacov
ks

Teplomer bezkontaktný, využíva technológiu infračerveného žiarenia, rýchly výsledok, vysoká presnosť, podsvietený LCD displej, funkcia automatického vypnutia, ergonomický tvar, jednoduché ovládanie, 100g, pamäť na 32 meraní

Využíva technológiu infračerveného žiarenia a dosahuje tak behom okamihu veľmi presných výsledkov. Teplomer stačí priblížiť k predmetu a do dvoch sekúnd získate výsledok merania.

Kľúčové vlastnosti:

 • presnosť merania až 0,3 °C
 • Podsvietený displej
 • výsledok merania menej ako 2 sekundy
 • až 40.000 meraní na jednu batériu
 • pamäť na 32 meraní
 • upozornenie na zvýšenú teplotu v 3 farebných indikátoroch

   

  Jednoduchá obsluha a ovládanie

  Vďaka ergonomickému tvaru teplomer skvele padne do ruky. Meranie možno vykonať jednoduchým stlačením jedného tlačidla. Teplomer sa automaticky zapne, zobrazí výsledok merania a pri nečinnosti sa opäť automaticky vypne. Všetky nastavenia je potom možné vďaka rozloženiu tlačidiel a intuitívnemu menu nastaviť ľahko jedným prstom.

  Meranie telesnej teploty

  S teplomerom možno merať v dvoch režimoch. Prvým z nich je meranie telesnej teploty. Teplomer je veľmi presne kalibrovaný. Kalibráciu vykonáva tiež automaticky  pri každom spustení a vďaka tomu dosahuje veľmi presných výsledkov s odchýlkou 0,2 °C. Telesnú teplotu možno merať v rozmedzí 32 - 42,5 °C.

  Meranie teploty povrchov

  Druhým režimom je potom meranie teploty povrchov. Pracovným rozmedzím tohto režimu je 0 - 100 °C. Vďaka takto veľkému rozmedziu sa teplomer stane veľmi užitočným pomocníkom. Behom okamihu vám zobrazí povrchovú teplotu prakticky akéhokoľvek predmetu v domácnosti, ako napríklad fľaše s mliekom, kúpeľ pripravená na kúpeľ dieťaťa, jedla alebo tiež teploty v miestnosti.

  Upozornenie na zvýšenú teplotu

  Súčasťou nastavenia teplomera je tiež funkcia upozornenia na zvýšenú teplotu. V prípadoch, kedy je nameraná teplota vyššia, než hodnota zvýšenej teploty, vás teplomer na túto skutočnosť upozorní zvukovým signálom. Hodnotu zvýšenej teploty môžete nastaviť podľa potreby.

  Stiahnuť návod na používanie teplomera.pdf