/

Bezkontaktný teplomer IR - infra senzor

Výrobca: Living Irl.
Záručná doba: 24 mesiacov
Dostupnosť: skladom
Cena bez DPH: 49.17
59.00
ks

Teplomer bezkontaktný, využíva technológiu infračerveného žiarenia, rýchly výsledok, vysoká presnosť, podsvietený LCD displej, funkcia automatického vypnutia, ergonomický tvar, jednoduché ovládanie, 100g, pamäť na 32 meraní

Využíva technológiu infračerveného žiarenia a dosahuje tak behom okamihu veľmi presných výsledkov. Teplomer stačí priblížiť k predmetu a do dvoch sekúnd získate výsledok merania.

Kľúčové vlastnosti:

 • presnosť merania až 0,3 °C
 • Podsvietený displej
 • výsledok merania menej ako 2 sekundy
 • až 40.000 meraní na jednu batériu
 • pamäť na 32 meraní
 • upozornenie na zvýšenú teplotu v 3 farebných indikátoroch

   

  Jednoduchá obsluha a ovládanie

  Vďaka ergonomickému tvaru teplomer skvele padne do ruky. Meranie možno vykonať jednoduchým stlačením jedného tlačidla. Teplomer sa automaticky zapne, zobrazí výsledok merania a pri nečinnosti sa opäť automaticky vypne. Všetky nastavenia je potom možné vďaka rozloženiu tlačidiel a intuitívnemu menu nastaviť ľahko jedným prstom.

  Meranie telesnej teploty

  S teplomerom možno merať v dvoch režimoch. Prvým z nich je meranie telesnej teploty. Teplomer je veľmi presne kalibrovaný. Kalibráciu vykonáva tiež automaticky  pri každom spustení a vďaka tomu dosahuje veľmi presných výsledkov s odchýlkou 0,2 °C. Telesnú teplotu možno merať v rozmedzí 32 - 42,5 °C.

  Meranie teploty povrchov

  Druhým režimom je potom meranie teploty povrchov. Pracovným rozmedzím tohto režimu je 0 - 100 °C. Vďaka takto veľkému rozmedziu sa teplomer stane veľmi užitočným pomocníkom. Behom okamihu vám zobrazí povrchovú teplotu prakticky akéhokoľvek predmetu v domácnosti, ako napríklad fľaše s mliekom, kúpeľ pripravená na kúpeľ dieťaťa, jedla alebo tiež teploty v miestnosti.

  Upozornenie na zvýšenú teplotu

  Súčasťou nastavenia teplomera je tiež funkcia upozornenia na zvýšenú teplotu. V prípadoch, kedy je nameraná teplota vyššia, než hodnota zvýšenej teploty, vás teplomer na túto skutočnosť upozorní zvukovým signálom. Hodnotu zvýšenej teploty môžete nastaviť podľa potreby.

  Stiahnuť návod na používanie teplomera.pdf