Naposledy zobrazené

 Kontaktujte  nás

obchod@maxdeal.euPridajte sa k nám:

https://www.facebook.com/maxdeal.eu/  youtube.com/maxdeal.eu  blog-maxdeal.eu

Možnosti dopravy:

Doprava maxdeal slovenská pošta    Doprava maxdeal DPD    Doprava maxdeal česká pošta

GLS

 

HuanQi Set 2 RC tankov Leopard 2A6 1:24 RTR

Cena 63.90
Dostupnosť: dočasne vypredané
Cena bez DPH: 53.25
Kód produktu: RCT0004
Výrobca: HuanQi
Záručná doba: 24 mesiacov
KS

2 modely moderného tanku nemeckej armády Leopard 2A6 v mierke 1:16 v 2 rôznych kamuflážach. Je to modernizovaná verzia tanku Leopard. Tento tank má vo svojej výzbroji mnoho európskych krajín. Modely sú vybavené infra bojovým systémom, vďaka ktorému môžu spolu bojovať. Zásah je možný až z 3 metrov! Majú odolný podvozok, každé jeho koleso je zvlášť odpružené vďaka čomu zvládnu aj ťažší terén. Tanky dokáže s plne nabitým akumulátorom jazdiť až 20 minút. Neváhajte a vydajte sa na moderné bojisko s modelom tanku Leopard 2A6 ešte dnes. Tanky majú na veži 4 LED, ktoré zaznamenávajú počet zásahov tanku. Pre boj stačí vložiť 2 AA batérie do ovládača, ktoré zakúpite priamo v našom obchode za bezkonkurenčnú cenu a zábava môže začať.
 
Stručný prehľad:
 
  MIERKA:   1:24
  NÁZOV:   Leopard 2A6 RTR 1:24
  ROZMERY:   380 mm x 120 mm x 140 mm
  FREKVENCIA:   27 MHz / 40 MHz
  BATÉRIA:
  4,8V Ni - Cd
  UHOL STÚPANIA V TERÉNE:
  35°
  DOBA NABÍJANIA:   180 min
  DOBA JAZDY:   20 min
  DOSAH OVLÁDAČA:
  10 m
  MUNÍCIA:   infra lúč, dosah 3 m
  BATÉRIA OVLÁDAČA:   2 x AA batéria
  FUNKCIE:    jazda vpred; jazda vzad; otáčanie na mieste; infra streľba; otočná veža; 
  zvukové efekty; svetlá
 
 rc-tank-leopard-set-suboj-dialkove-ovladanie-infra
rc-tank-leopard-set-suboj-dialkove-ovladanie-infra
 
Video:
 
 
Obsah balenia:
 
2 x Tank Leopard 2A6 1:24
2 x Ovládač
2 x Batéria
1 x Nabíjačka
 
K tovaru odporúčame zakúpiť taktiež:

    Batéria GP Super alkalická 1,5V AA

 

Domáce bojisko za super cenu

Po recenziách o štyroch dronoch z našej ponuky som sa rozhodol o predstavenie zástupcu úplne inej kategórie - RC tankov s infra súbojovým systémom - a aby nebolo málo, tak predstavím hneď dva kusy, aj keď vlastne ...
 

Dva za cenu jedného?

Aby som vás nenapínal, tak vám predstavujem skvelý moderný bojový tank v mierke 1:24 Leopard 2A6 a to rovno v edícii, ktorá obsahuje hneď dva tieto tanky! Výrobca HuanQi sa rozhodol o vytvorenie tejto sady dvoch Leopardov za jediným účelom - parádna zábava. Tak sa na týchto hromovládcov poďme pozrieť trocha bližšie.

Obsah balenia

Balenie samo o sebe je obrovské a priesvitné plochy odhaľujú krásne vypracovanú kamufláž oboch tankov aj ich ovládačov ešte pred samotným otvorením. Po vybalení tankov z obalu nájdeme ešte 2 akumulátory, sieťový adaptér pre nabíjanie a pár detailov, ktoré dopĺňajú realistické vzhľad oboch strojov. Takisto sú pribalené aj prídavné antény, vďaka ktorým majú tanky väčší akčný rádius. Kamufláže sú rozdielne a ku farbe tanku prislúcha svojou farbou aj ovládač - áno, každý na inej frekvencii, takže zábava po nabití a vložení akumulátorov môže ihneď začať.
 
 

Prvý štart

Tank samotný sa zapína vypínačom v jeho dolnej časti - ak je batéria správne vložená, tak sa ozve pípnutie z reproduktoru vedľa vypínača. Na ovládači je potom tlačidlo pre samotný "štart" tanku, po jeho stlačení počuť zvuk štartéra a tankom trhne ako pri skutočnom štarte, následne si už motor pekne vrčí na voľnobeh - je to naozaj efektné a pôsobí to realisticky. Keď už sme pri ovládači, tak ten je jednoduchý a účelný, s tankom sa dá naučiť jazdiť naozaj veľmi ľahko - ľavá páčka riadi ľavý pás, pravá pravý - po chvíli cvičenia som sa s tankom parádne zžil a pustil som sa do objavovania jeho ďalších funkcií.
 

 


Čas na akciu

Po pár cvičných jazdách prišiel čas na to hlavné - na streľbu! Ovládač má  v hornej časti ďalšie dve tlačidlá, ktorými sa ovládajú pohyby veže - ľavým doľava, pravým doprava, proste jednoduché. Po namierení stačí stlačiť tlačidlo v strednej časti, tankom trhne a zaznie zvuk výstrelu - takisto veľmi autentické a efektné. Ak tlačidlo otáčania veže držíte spolu s tlačidlom streľby, tak strieľa guľomet. Všetko je sprevádzané svetelnými efektami. Keďže sa jedná o tank typu infra, skutočné strely nestrieľa, ale imituje streľbu a vďaka infra lúču môže bojovať s ďalším tankom vybaveným touto technológiou. A, vlastne počkať, však my ho máme, tak si poďme trocha zabojovať.
 

Boj!

Po zapnutí tanku sa v jeho zadnej časti rozsvietia 4 LED - sú to vlastne "životy" tanku, inak povedané, počet zásahov, ktoré vydrží kým je vyradený z boja. Po každom zásahu bliká jedna LED - vtedy sa tank nemôže hýbať a "regeneruje sa". Dôležité je, že počas blikania LED nie je možné tank ani zasiahnuť. Ak je tank zasiahnutý postupne 4x, rozblikajú sa všetky LED a trvá približne 20 sekúnd, kým sa môže tank vrátiť na bojisko - inak povedané, 1:0 pre súpera a druhé kolo začína. Takto môžete spolu bojovať koľko len chcete, ako vo vnútri, tak aj vonku.
 

Záverom

Čo dodať? Za niečo vyše 60€ dostanete hneď dva veľké tanky, ktoré môžu spolu bojovať ako v interiéri, tak aj vonku - vďaka pásom zvládnu aj náročnejší terén a ak vás nebaví práve boj, postavte si náročnú trať v teréne a prekonávajte ju na čas, je to len na vás.
 
Viac zaujímavých recenzíí na naše produkty nájdete na blogu Maxdeal.eu:
 
Blog Maxdeal.eu