maxdeal SK  maxdeal CZ

Naposledy zobrazené

 Kontaktujte  nás

obchod@maxdeal.euPridajte sa k nám:

https://www.facebook.com/maxdeal.eu/  youtube.com/maxdeal.eu  blog-maxdeal.eu

Možnosti dopravy:

Doprava maxdeal slovenská pošta    Doprava maxdeal DPD    Doprava maxdeal česká pošta

Dámske šaty numoco

 

NQD RC auto Land Buster 27/40 MHz 1:12 žltý

VÝPREDAJ
Cena 29.93
Pôvodná cena 39.90
Zľava 25.00 %
Záručná doba 24 mesiacov
Výrobca NQD
Kód produktu NQD/4WD12
Dostupnosť dodanie 2-5 dní
KS

Land Buster je ďaľšou vydarenou novinkou od výrobcu NQD v úžasnej mierke 1:12. Nepozná prekážky - či sa už jedná o štrk, piesok alebo kamene, Land Buster si ide stále za svojim cieľom. Masívne kolesá a pneumatiky s výbornou priľnavosťou vám zaručujú rýchlu jazdu v akomkoľvek teréne. Auto má 340 milimetrov, čo ho v kombinácii so športovým vzhľadom a efektným spojlerom činí neprehliadnuteľným. Dokáže sa rútiť rýchlosťou až 25 km/h! Neváhajte a vydajte sa na trať ešte dnes a natrite to konkurencii v neľútostnom boji na ceste aj mimo nej.
Viacero modelov Land Buster je možné použiť zároveň bez rušenia signálu. Je nevyhnutné však zvoliť autá rôznej farby, prípadne frekvencie ich signálu. 


Stručný prehľad:
 
  MIERKA:   1:12
  NÁZOV:   NewQida Land Buster
  ROZMERY:   340 mm x 220 mm x 150 mm
  POHON:
  4x4
  DOBA JAZDY:   10 min.
  BATÉRIA:
  9.6V 800 mAh Ni-CD
  DOBA NABÍJANIA:   10 hod.
  RÝCHLOSŤ:   až 25 km/h
  BATÉRIA OVLÁDAČA:   9V
  FUNKCIE:    pohon všetkých štyroch kolies; nezávislé zavesenie a odpruženie kolies; 
  možnosť výmeny karosérie
 
 
RC auto NQD Land Buster
 
Video:
 
 
 
 
Obsah balenia:
 
1 x Land Buster 1:12
1 x Ovládač
1 x Batéria 9.6V 800 mAh Ni-CD
1 x Nabíjačka
1 x 9V batéria
 
K tovaru odporúčame zakúpiť taktiež:

    Batéria GP Alkaline 9V

  
 maxdeal.eu
 

Land Buster - terénu sa rozhodne nebojí

Dnes sa pozrieme na rc model z kategórie autá - na Land Buster, ktorý si nás získal svojou veľkosťou a odolnosťou.

Prvý kontakt
 
Hneď ako sa mi dostalo balenie s týmto autom do rúk, tak som tušil, že o zábavu bude postarané. Jednoduchá, ale za to efektne spracovaná karoséria si v pohodíčke oddychovala medzi obrovskými terénnymi pneumatikami - a to naozaj obrovskými, ako na výšku, tak aj na šírku. V zadnej časti sa týčilo plastové krídlo, ani veľké, ani malé, tak akurát aby aspoň trocha chránilo zadnú časť auta. Nevedel som sa dočkať ako ho vybalím von a pustím sa do jazdy.
 

Štart?

Do ovládača aj auta som vložil batérie, zapol som auto a stlačil "spúšť". Uf, auto vystrelilo a vrazilo do steny. Sila pneumatík a motora bola obrovská a nečakal som ju od modelu tejto cenovej kategórie. Rozhodnutie zobrať ho radšej von padlo veľmi rýchlo. Tam to už bolo o inom.

 
 

Prvá jazda

Auto som položil na trávu, stlačil plyn a ono vystrelilo dopredu ako nič. Zákruty bralo šmykom a na nespevnenom povrchu vie aj slušne driftovať - riadenie sa riadne namaká, točiť tak obrovskými pneu nie je nič jednoduché. Odrazu prišiel šok - auto zastavilo - akumulátor bol vybitý. Vravím si, jasne, však práve vybalený model, treba ho poriadne nabiť, tak poďme na to. Z auta som vytiahol akumulátor, napojil som ho na nabíjačku a dal nabíjať. Hodina? Dve? Ha, takmer celý deň! Priložená nabíjačka je naozaj dosť slabá a výrobca ju asi dosť podcenil, predsa len nabiť pohon takéhoto obra vyžaduje trocha sily. Nabíjačka k tomu stále svieti, takže neukazuje stav nabitia. Ale čo už, bavíme sa o aute v cenovke u nás len za 40€, takže som čakal kde sa to objaví - no a objavilo sa pri nabíjačke.

 
 

Druhý pokus - úsmev na tvári

 
Na druhý deň som sa vrátil k jazdeniu. Vybral som si za povrch betón, hlinu, trávu a štrk (všetko na jednom mieste :) ). Pri pohľade na zavesenie kolies a mohutné tlmiče som sa toho nebál. V tomto smere auto predčilo moje očakávania. Išlo na istotu a nič ho nezastavilo. Skákalo cez prekážky jedna radosť, hrabalo sa z jám, driftovalo na štrku. Pokus s doskou namiesto rampy dopadol takisto skvelo a auto skočilo meter do diaľky absolútne bez zaváhania. Až ma mrzelo, že jazdiť sa s ním dá maximálne 10 minút, pri jazde po ťažkom teréne sa tento čas ešte skracuje niekam ku 7 minútam - čas ako u dronu. Mať v zálohe aspoň 2 ďalšie akumulátory a zábava sa predĺži. Myslím, že obrovský elektromotor, ktorý auto poháňa s tým nemôže mať problém. Auto vie frčať rýchlosťou až 25 km/h, čo je pri dĺžke cez 30 centimetrov a slušnej váhe naozaj super. Veľmi tomu pomáha pohon 4x4, ktorý ženie auto neomylne vpred.


 

Vzhľad

 
Musím sa vyjadriť ku vzhľadu auta, stojí to za to. Je možné ho objednať v 3 rôznych farbách karosérie - červená, modrá a žltá. Ku jednotlivých farbám prislúchajú aj farebné "disky" kolies. Mňa osobne najviac očaril žltý kus. Zhodiť karosériu a pozrieť sa "pod povrch" je záležitosť pár sekúnd. Motor aj všetky súčiastky sú úhľadne uložené na pevnom ráme a všetko vyzerá naozaj profesionálne. Predný nárazník, ako aj karoséria sú veľmi odolné a ohybné, takže auto znesie aj hrubšie zaobchádzanie.

 
 

Čo dodať?

Toto auto ma veľmi prekvapilo. Je silné, odolné a dá sa s ním robiť naozaj veľa vecí. Trocha zamrzel výkon nabíjačky a výdrž akumulátora, no pri modeli tejto cenovej kategórie je to tak, čo je škoda. Dá sa to však vykompenzovať kúpou ďalších akumulátorov, takže možnosť tu je. Výrobca tomuto modelu naozaj verí a chystá jeho vylepšenie, na trh sa čoskoro má dostať jeho vylepšená verzia, ktorá bude mať maximálnu rýchlosť atakujúcu hranicu 50 km/h! Uvidíme, ako to bude s cenovou politikou. Každopádne, ak sa mi dostane novinka do rúk, prinesiem vám o nej ďalší blog. Dovtedy si môžete objednať Land Buster na našej stránke a trénovať jazdu terénom.
 
 
Viac zaujímavých recenzíí na naše produkty nájdete na blogu Maxdeal.eu:
 
Blog Maxdeal.eu

Opíšte bezpečnostný kód:   
nový kód

Doporučujeme zakúpiť spolu s tovarom