Set tankov Ruský T-34 a German Tiger 1:28 RTR

NOVINKA
Kód produktu: ZG/99824
Výrobca: Zegan
Záručná doba: 24 mesiacov
Dostupnosť: vypredané
Cena bez DPH: 43.25
51.90
KS

Sada tankov bojujúcich medzi sebou - ruský T-34 a nemecký Tiger 1:28 RTR 2,4 GHz.
Neuveriteľná sada bojových tankov, ktoré sa na pár hodín zapoja do zábavy nielen detí, ale aj dospelých!
Odteraz máte možnosť prevziať kontrolu nad jedným z dvoch bojových tankov a po pár minútach tréningu 
sa cítite ako skutočný „tankista“, ktorý na bojisku hľadá dôstojného súpera.
Oba modely sú vybavené mnohými funkciami odrážajúcimi realistickosť skutočných tankov bojujúcich na bojisku.
Veža otočná o 330 ° a zdvihnutá a spustená hlaveň vám umožní dosiahnuť svojho súpera.
Nezávislé koľajové pohony uľahčujú nastavenie rýchlosti, manévrujú s nádržou počas zákrut a umožňujú dosiahnuť strmý sklon až 30 °.
Modely navyše vydávajú počas jazdy realistické zvuky - výstrely a série guľometov. Cieľom súboja dvoch účastníkov je zasiahnuť súpera infračerveným lúčom.
Po každom jednom zásahu z pištole alebo päťnásobnom zásahu z pušky - jedna zo štyroch LED diód ukazujúcich technický stav nádrže zhasne.
Po výstrele tank na chvíľu zamrzne, v tejto chvíli ho nie je možné ovládať, ani ho nemožno znovu zasiahnuť. Keď dve LED diódy zhasnú, stratíte možnosť vystreliť z pušky.
Po opätovnom zasiahnutí nádrže tretia dióda zhasne a protitankové delo prestane fungovať.
Po zhasnutí všetkých diód - tank prehráva boj.
Po čakaní asi 30 sekúnd je pripravený na ďalší duel.
Nádrže sa ovládajú pomocou pripojených diaľkových ovládačov, ktoré sa veľmi ľahko používajú.
Jednoduché pravidlá súboja a kontroly nebudú robiť problém ani najmenším používateľom.


 
 
 
 
 
 
 
Video:
 
 
Obsah balenia:
 
2 x Tanky
2 x Ovládač
2 x Batéria
1 x Nabíjačka
 
K tovaru odporúčame zakúpiť taktiež:

    Batéria GP Super alkalická 1,5V AA

 

Domáce bojisko za super cenu

Po recenziách o štyroch dronoch z našej ponuky som sa rozhodol o predstavenie zástupcu úplne inej kategórie - RC tankov s infra súbojovým systémom - a aby nebolo málo, tak predstavím hneď dva kusy, aj keď vlastne ...
 

Dva za cenu jedného?

Aby som vás nenapínal, tak vám predstavujem skvelý moderný bojový tank v mierke 1:24 Leopard 2A6 a to rovno v edícii, ktorá obsahuje hneď dva tieto tanky! Výrobca HuanQi sa rozhodol o vytvorenie tejto sady dvoch Leopardov za jediným účelom - parádna zábava. Tak sa na týchto hromovládcov poďme pozrieť trocha bližšie.

Obsah balenia

Balenie samo o sebe je obrovské a priesvitné plochy odhaľujú krásne vypracovanú kamufláž oboch tankov aj ich ovládačov ešte pred samotným otvorením. Po vybalení tankov z obalu nájdeme ešte 2 akumulátory, sieťový adaptér pre nabíjanie a pár detailov, ktoré dopĺňajú realistické vzhľad oboch strojov. Takisto sú pribalené aj prídavné antény, vďaka ktorým majú tanky väčší akčný rádius. Kamufláže sú rozdielne a ku farbe tanku prislúcha svojou farbou aj ovládač - áno, každý na inej frekvencii, takže zábava po nabití a vložení akumulátorov môže ihneď začať.
 
 

Prvý štart

Tank samotný sa zapína vypínačom v jeho dolnej časti - ak je batéria správne vložená, tak sa ozve pípnutie z reproduktoru vedľa vypínača. Na ovládači je potom tlačidlo pre samotný "štart" tanku, po jeho stlačení počuť zvuk štartéra a tankom trhne ako pri skutočnom štarte, následne si už motor pekne vrčí na voľnobeh - je to naozaj efektné a pôsobí to realisticky. Keď už sme pri ovládači, tak ten je jednoduchý a účelný, s tankom sa dá naučiť jazdiť naozaj veľmi ľahko - ľavá páčka riadi ľavý pás, pravá pravý - po chvíli cvičenia som sa s tankom parádne zžil a pustil som sa do objavovania jeho ďalších funkcií.
 

 


Čas na akciu

Po pár cvičných jazdách prišiel čas na to hlavné - na streľbu! Ovládač má  v hornej časti ďalšie dve tlačidlá, ktorými sa ovládajú pohyby veže - ľavým doľava, pravým doprava, proste jednoduché. Po namierení stačí stlačiť tlačidlo v strednej časti, tankom trhne a zaznie zvuk výstrelu - takisto veľmi autentické a efektné. Ak tlačidlo otáčania veže držíte spolu s tlačidlom streľby, tak strieľa guľomet. Všetko je sprevádzané svetelnými efektami. Keďže sa jedná o tank typu infra, skutočné strely nestrieľa, ale imituje streľbu a vďaka infra lúču môže bojovať s ďalším tankom vybaveným touto technológiou. A, vlastne počkať, však my ho máme, tak si poďme trocha zabojovať.
 

Boj!

Po zapnutí tanku sa v jeho zadnej časti rozsvietia 4 LED - sú to vlastne "životy" tanku, inak povedané, počet zásahov, ktoré vydrží kým je vyradený z boja. Po každom zásahu bliká jedna LED - vtedy sa tank nemôže hýbať a "regeneruje sa". Dôležité je, že počas blikania LED nie je možné tank ani zasiahnuť. Ak je tank zasiahnutý postupne 4x, rozblikajú sa všetky LED a trvá približne 20 sekúnd, kým sa môže tank vrátiť na bojisko - inak povedané, 1:0 pre súpera a druhé kolo začína. Takto môžete spolu bojovať koľko len chcete, ako vo vnútri, tak aj vonku.
 

Záverom

Čo dodať? Za niečo vyše 60€ dostanete hneď dva veľké tanky, ktoré môžu spolu bojovať ako v interiéri, tak aj vonku - vďaka pásom zvládnu aj náročnejší terén a ak vás nebaví práve boj, postavte si náročnú trať v teréne a prekonávajte ju na čas, je to len na vás.
 
Viac zaujímavých recenzíí na naše produkty nájdete na blogu Maxdeal.eu:
 
Blog Maxdeal.eu