SYMA X5UW WIFI-HD kamera + barometer + ovládanie telefónom - RC_46409

Cena 94.60
Dostupnosť: dodanie 3-5 dní
Cena bez DPH: 78.83
Kód produktu: RCDS022
Výrobca: Syma
Záručná doba: 24 mesiacov
KS

FPV verzia dronu z populárnej série X5 od SYMA - to je nový dron X5UW, ktorý prináša novú vlnu dizajnu a technológie do sveta týchto modelov. O perfektnú stabilitu letu sa stará pokročilý 6 osí gyroskop. Dron je nesmierne stabilný, veľmi jednoducho a ľahko sa dávkuje výkon a určuje smer letu. Tento stroj sa určite radí medzi najlepšie ovládateľné hobby drony vôbec. Dron je vybavený WiFi pripojením priamo na váš smartphone a vďaka vysokej prenosovej rýchlosti vám v reálnom čase ukazuje na čo sa práve pozerá kamera dronu. Diaľkový ovládač je vybevený mnohými užitočnými funkciami, obsahuje 2 módy letu, pre pravákov aj ľavákov, no najväčšou novinkou je to, že ho vôbec nepotrebujete! Cez aplikáciu SYMA GO viete riadiť váš dron priamo cez váš smartphone a navyše je vybavený funkciou plánovania trasy - cez displej telefónu mu "poviete" kadiaľ má letieť a dron si trasu preletí sám.

Stručný prehľad:

  ZNAČKA:   Syma
  NÁZOV:   X5UW
  GYROSKOP:   6 osí
  KANÁLY:   4
  FREKVENCIA:   2.4 G
  DĹŽKA LETU:
  6-8 min
  BATÉRIA KVADROKOPTÉRY:
  3.7 V 500 mAh LiPo
  DOBA NABÍJANIA:
  130 min (cez USB)
  KAMERA:   1 MP HD WiFi kamera
  ROZMERY:   315 x 315 x 110 mm
  VÁHA:   967 g
  DOSAH OVLÁDAČA:
  ca 70 m
  BATÉRIA OVLÁDAČA:
  4 x AA batéria (nie je v balení) - odporúčame objednať spolu s modelom
  FUNKCIE:  video/foto; FLIP mód; headless mód; altitude hold - zafixovanie aktuálnej   letovej výšky; plánovanie trasy; automatický štart a pristátie; let všetkými smermi; možnosť ovládania cez telefón; nočný let

 

Detail:

Syma X5UW WiFi, alltitude hold, automatický štart/pristátie

Syma X5UW WiFi, alltitude hold, automatický štart/pristátie

Zabudovaný pokročilý 6 osí gyroskop pre vysokú stabilitu letu, ľahkú manévrovateľnosť, či vyššiu odolnosť proti poveternostným podmienkam.

 

 

Syma X5UW WiFi headless módSyma X5UW WiFi, alltitude hold, automatický štart/pristátie

Funkcia headless mód zabezpečujúca inteligentný režim ovládania modelu (pohyb v štyroch základných smeroch od "pilota" bez ohľadu na aktuálne natočenie dronu - vynikajúce pri začiatkoch, strate orientácie dronu pri veľkých vzdialenostiach či vyhýbaniu sa prekážok). Spoločne v kombinácii s funkciou automatického udržiavania letovej výšky bez zásahu pilota či automatickým štartom/pristátim modelu sa Syma X5UW stáva najjednoduchšie ovládateľným dronom vo svojej triede. 

 

Syma X5UW WiFi, alltitude hold, automatický štart/pristátie

HD WiFi kamera s priamym prenosom obrazu na mobil. Videá a vyhotovené snímky z letu je možné ukladať priamo do pamäte telefónu alebo na externú pamäťovú kartu. Abolútnou novinkou je možnosť plánovania trasy letu prostredníctvom vášho telefónu. 

 

Syma X5UW WiFi, Syma GO aplikáciaSyma X5UW WiFi, Syma GO aplikácia

 

Vďaka novej aplikácii Syma GO môžete nielen nastavovať všetky vymoženosti (nastavenie dronu, nastavenie rýchlostného režimu, kalibrácia, spôsob ukladania záznamu, ...), ktoré vám tento model ponúka, ale zároveň je možné model Syma X5UW cez telefón ovládať prostredníctvom vyvolania dotykového joysticku na obrazovke. 

           

 

Syma X5UW WiFi, alltitude hold, automatický štart/pristátie

 

Syma X5UW WiFi, alltitude hold, automatický štart/pristátie

Video:

Obsah balenia:

1 x Dron SYMA X5UW
1 x Ovládač
1 x 3.7V 500 mAh li-po batéria
4 x Náhradná vrtuľa (set)
4 x Ochranné kryty motorov
1 x USB nabíjací kábel
1 x USB čítačka kariet
1 x Skrutkovač
1 x Držiak na telefón

K tovaru odporúčame zakúpiť taktiež:

    Batéria GP Super alkalická 1,5V AA

maxdeal.eu

Doporučujeme zakúpiť spolu s tovarom